fbpx З чого зроблена Tesla S | Carpoint Electric

З чого зроблена Tesla S

Якщо розглядати всі моделі електромобілів Tesla, то особняком серед них безперечно стоїть Tesla Model S – одна з найдорожчих і найефективніших моделей, яка перевершує всі інші електрокари своїми конструктивними і технічними особливостями. Навряд чи, Ferrari або Pagani Zonda запропонують своїм власникам таку кількість інновацій, які доступні в цьому електромобілі. Панорамний дах, автопілот, клімат-контроль, безліч варіантів обробки салону, широка палітра кольорів кузова – ось лише невеликий список опцій доступний покупцям моделі. До того ж, спеціально для цього автомобіля розроблено спеціальне програмне забезпечення з постійним оновленням. Повний привід – величезний плюс даного автомобіля. Стійкість на дорозі, відмінна керованість, дорожній просвіт котрий керується автоматично – все це базові ходові характеристики Tesla Model S.

У Tesla Model S використовуються матеріали преміум класу, щоб автомобіль в повній мірі відповідав своєму високому статусу і мав неперевершені характеристики.

інтерєр елетромобіля тесла с

Салон оббивається тваринною шкірою, вікна виконані з високоякісного силікону. Деякі елементи конструкції побудовані на базі вуглецевого волокна. Для того, щоб знизити вагу автомобіля і збільшити тривалість його роботи від одного заряду акумулятора, компанія виконала його корпус і ходову з алюмінію з бокситової руди. Для того щоб забезпечити ефективний захист батареї від пошкоджень нижня частина корпусу Tesla Model S виконана з титану. Для того, щоб алюміній зміцнити в місцях, на які припадає найбільше навантаження, застосовується борова сталь. Двигун з усіма своїми елементами виконаний зі сталі і міді.

На окрему увагу заслуговує конструкція батареї Tesla Model S, навколо якої ходить безліч легенд. Завдяки грамотному розташуванню акумулятора автомобіль характеризується низьким центром ваги, тому його керованість знаходиться на висоті. В основі батареї використовується велика кількість різних матеріалів, які забезпечують її високі експлуатаційні показники. Катод складається на 80% з нікелю, крім якого в ньому присутні літій, кобальт і алюміній. Анод включає в себе силікон і графіт. Також акумулятор включає в себе мідь, алюмінієву фольгу, літій і сіль. Акумулятор Tesla Model S виділяється високою якістю збірки і точністю підгонки деталей.

батарея електрокара Tesla S

Резюмуючи, хочеться відзначити те, що мабуть нікому ще не вдавалося зробити подібний симбіоз економічності, потужності і практичності, як це вдалося в електромобілі Tesla Model S. Лише деякі найзнаменитіші суперкари з двигуном внутрішнього згоряння можуть похвалитися подібною динамікою розгону, але вони споживають неімовірну кількість традиційного палива.