fbpx Про нас | Carpoint Electric

Про нас

 

Carpoint Electric – це молода українсько-норвезька компанія, яка дина­мічно розвивається та сприяє розвитку інфраструктури й електротран­спорту в Україні. Ми надаємо широкий вибір нових європейських елек­тромобілів та електробайків в Україні, також у нас ви зможете придбати електромобілі з пробігом з Європи та США. Ми є ексклюзивним представником бренду ZERO в Україні.

ЧОМУ САМЕ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТ? Основна перевага електромобілів – це їх еко­номічність. Вони не потребують бензину чи дизеля, не забруднюють планету та є дуже про­стими у користуванні. Такий транспорт можна легко впізнати на вулиці за двома основними ознаками: беззвучність (в електромобілі не чути звуку двигуна) і відсутність вихлопної труби (й, відповідно, вихлопних газів). Друга перевага – це в рази менша кількість деталей двигуна та навісного обладнання, які потрібно обслуговувати та витрачати додаткові кошти.

Carpoint Electric працює в кіль­кох напрямах, що дає право називати нас передовою компанією на ринку електро­мобілів. а також двигуном прогресу електромобілізаціі країни.

Крім професійної діяльності, Carpoint Electric веде активне соціальне життя: бере участь у різноманітних спеціалізованих виставках, акціях, заходах, форумах та кон­ференціях. Компанія повністю відкрита і про­зора для людей. Ви легко можете знайти ак­тивні сторінки компанії в соціальних мережах.

КОМАНДА Carpoint Electric – це команда ентузі­астів, закоханих у свою справу. Команда людей, які заряджені ідеєю електромобілів і несуть це натхнення у світ. Наша ко­манда намагається зробити все можливе для того, щоб елек­тромобілів ставало все більше, і щоб про них дізнавалися. Ми поважаємо і любимо наших клієнтів, тому пропонуємо максимально якісний сервіс, вибудовуємо довгострокові довірчі сто­сунки, надаємо підтримку і консультуємо з будь-яких питань. Багато наших клієнтів стали нашими друзями і партнерами.

Приєднуйтеся до світу сучасних технологій!

 

ТОВ «КАРПОІНТ ЕЛЕКТРІК» м. Львів, вул. Городоцька, 306.

тел.: (032) 242-35-75, (068) 242-35-73