fbpx Як ми подорожували Європою на електрокарі | Carpoint Electric

Як ми подорожували Європою на електрокарі

Всі привіт ! Нас звати Андрій і Кіра. Ми з Києва і вже п`ять років одружені, власне саме цю  подію і вирішили відмітили якось пам’ятно. Ми обрали для себе подорож Європою на нашій обновці Renault ZOE Z.E. 40. Це наш перший досвід і кому цікаво, то радо розкажемо про свою #екотріп. Чесно, після цього літа – рекомендуємо такі поїзди і ще більше тішимося, що обрали для себе саме це авто ! Лише позитивні враження, море емоцій та приємний шок від економності транспорту. Хоча чесно, то це перший електромобіль в нашій сім`ї.

Дякуємо #Carpoint Electric у Львові які професійно підібрали електромобіль по наших вимогах.

Отож, перед початком такої поїздки необхідно задуматися про два основних аспекти – вибір транспорту та вибір маршруту.

Аспект #1 – авто. Власне це наша крута  перевага ! Ми довго обирали наш електрокар і після всіх за і проти, придбали новий Renault ZOE Z.E. 40, який є одним з найбільш доступних електромобілів у своєму сегменті, і  володіє чудовими технічними характеристиками. Батарея у даному електокарі має високу ємність, що дорівнює 41 кВт * год, тому автомобіль може забезпечити високий запас ходу, що є  важливим критерієм для тривалих подорожей. По трасі ми проїжджали орієнтовно 250 км, а по місту без проблем 300 кмЯк показала наша подорож, Renault ZOE Z.E.40  виявився ідеальним автомобілем для тривалих поїздок, дуже хороший в керуванні, маневрений та дуже легкий у паркуванні. Одним словом, комфорт в дорозі- то про це авто.

Аспект #номер2 –  маршрут. Ми керувалися своїми уподобаннями, прокладали його за допомогою популярного в Європі ресурсу plugshare.com, сайт must to know для  любителів електромобілів, та є головним помічником для мандрівників. Тут є карта зарядних станцій, що має зручний фільтр, який сортує зарядки по типу. Також Plugshare.com, дає можливість легко зв’язатись з людиною яка заряджається, або яка є власником розетки.З допомогою цієї програми ви з легкістю зможете розпланувати та прокласти ваш маршрут по карті, ознайомитися з нашим маршрутом ви зможете на розташованому нижче скріншоті.

Тепер прийшов час детальніше розповісти про враження від поїздки і одразу хочеться сказати те, що про рішення використовувати електромобіль,  як основний транспортний засіб, ми зовсім не пошкодували. Як вже було сказано вище, наш Renault забезпечує високий комфорт. Головним бонусом такої подорожі є її економічність – ми витратили на дорогу в кілька разів менше грошей, ніж мали  б потратити на неї при використанні класичного автомобіля, який необхідно заправляти паливом. Я маю на увазі що на саму подорож ми витратили кошти(готелі,харчування …), але на зарядку авто ми не витратили ні копійки.

Кількість заправок дуже велика – і це відноситься як до України, так і до Європи. Коли ми їхали в Європу, по дорозі до кордону ми зупинилися в готелі «Криве Озеро», який розташований у Львівській області, і нас приємно потішила наявність безкоштовної заправки для відвідувачів готелю – нам не довелося платити за повний заряд ні копійки! Тож, розпочали зразу з приємностей. Також слід відзначити те, що нерідко зарядну станцію вдавалося знайти на паркінгах торгових центрів, бізнец-центрів, гіпермаркетів, в даному випадку нам теж не доводилося платити за  заряд акумулятора.

Ми безмежно задоволені, як провели ці святкові дні. Європа подарувала багато неймовірних  вражень, а електрокар Renault ZOE Z.E. 40 забезпечив комфортний переїзд по всіх містах з маршруту та приємно потішив нас. Ми вкотре прийняли вірне рішення. Чекайте наших наступних подорожей та дивіться дві частини відео з туру.

Наші фото з туру

подорож європою на електромобілі зарядка електромобіля renault zoe подорожуємо електромобілем на електромобілі в європу подорож європою на електрокарі далекі поїздки на електромобілі