fbpx Renault збільшить потужності заводів для виробництва електромобілів | Carpoint Electric

Renault збільшить потужності заводів для виробництва електромобілів

Відомий виробник автомобілів компанія Renault недавно оголосила про те, що інвестує понад мільярд євро на розширення виробництва електромобілів у Франції. Компанія вважає дану інвестицію дуже доцільною в силу того, що ніша електромобілів є перспективною і створення нових рішень дозволить їй зміцнити свої позиції на ринку.

Частина інвестицій піде на будівництво нового заводу, який буде адаптований під виробництво електромобілів. Завод буде побудований в місті Дуе. Також компанія Renault в два рази підвищить виробничі потужності заводу в місті Флен, де вже сьогодні бренд виробляє популярний на ринку електрокар Zoe. Ще один завод, який очікує модернізація, розташований в місті Клеон – на цьому заводі компанія планує виробляти електродвигуни нового покоління, а також збільшити в три рази об’єми виробництва автомобілів. Частина інвестицій буде витрачена на технологічну модернізацію заводу Renault в місті Мобеж. Установка нового обладнання на заводі в Мобежі дозволить організувати виробництво Renault Kangoo нового покоління, яке також включатиме в себе електрокар.

електромобіль рено зое

Компанії Renault вже вдалося добре зарекомендувати себе на ринку електрокарів завдяки випуску електромобіля Renault Zoe. Цей електромобіль один з найдоступніших на ринку рішень, і незважаючи на свою невисоку вартість, він володіє хорошим технічним оснащенням і великим запасом ходу.

Електромобіль Renault Zoe характеризується стильним зовнішнім виглядом, котрий виділяє модель на фоні аналогів. Незважаючи на те, що Renault Zoe розроблявся з нуля, як модель, котра працює від електродвигуна, візуально цю особливість нічого не видає. Їздити в автомобілі і керувати ним дуже зручно – присутня можливість регулювання рульової колонки, для ніг відведено достатньо простору, великий інформативний дисплей дозволить з комфортом слідкувати за всіма показниками електромобіля і забезпечує функціонал бортового комп’ютера. Запасом ходу та максимальною швидкістю він не поступається на ринку іншим електромобілям тієї ж категорії.