fbpx Подорожуємо Європою на електромобілі | Carpoint Electric

Подорожуємо Європою на електромобілі

Електромобілі набувають все більшої популярності, поступово відправляючи в минуле традиційні авто, що працюють на пальному. Одною з найголовніших переваг подорожі на електромобілях є те, що управління електрокаром обійдеться вам набагато дешевше, так як вартість зарядки акумулятора набагато нижча за вартість повного бака бензину.

Багатьох людей, які бажають відправитися в подорож по Європі на електрокарі хвилює питання зарядки. Чи не буде проблем із зарядними станціями? В силу того, що популярність цього різновиду транспорту стрімко зростає, кількість зарядних станцій поступово збільшується. Вони розташовані як уздовж трас, так і в невеликих містечках на кілька тисяч жителів. Проте, не дивлячись на велику кількість зарядних станцій в Європі, перед тим як вирушати в поїздку слід ретельно продумати маршрут, що дозволить заощадити час в поїздці, а також позбавить від переживань відносно того, що зарядної станції може не виявитися поблизу. Справитися з цим завданням допоможуть різні додатки для смартфонів, а також онлайн-карти, які відображають місце розташування зарядних станцій.

З точки зору експлуатаційного комфорту сучасні електромобілі ні в чому не поступаються найпрогресивнішим моделям з мотором внутрішнього згоряння. Але вибравши такий вид транспорту не забувайте про етикет: на електрозарядних станціях не прийнято залишатися довше необхідного часу, тому треба хоча б візуально або дистанційно контролювати процес зарядки, наприклад, через мобільні додатки, які дозволяють відслідковувати процес, а також вмикати або вимикати зарядку.