fbpx Новий Nissan Leaf з більш потужною батареєю. Перші фото | Carpoint Electric

Новий Nissan Leaf з більш потужною батареєю. Перші фото

електрокар 2018 nissan leaf 60 квт

На останній презентації 2017 р. компанія Nissan оголосила про розробку нової моделі електромобіля Nissan Leaf з більш потужним мотором і відповідно новою батареєю, але, як це нерідко трапляється, після презентації довгий час ніякої нової інформації від представників компанії не з’являлося.

І ось очікування любителів електромобілів почали виправдовуватися. На днях в інтернет потрапила фотографія тестового прототипу нового Nissan Leaf, яку було зроблено в той час як автомобіль знаходився на зарядній станції EVTEC. Як повідомляє портал Electrek, судячи з усього електромобіль укомплектований батарею з більшою ємністю: якщо до цього всі електрокари Nissan Leaf випускалися з акумулятором ємністю 40 кВт*год, то нова модель порадує акумулятором ємністю 60 кВт*год .

Якщо ж більш детально вивчити фотографію, яка попала в мережу, то можна помітити, що зарядка акумулятора здійснюється від стації потужністю 102 кВт, що в два рази більше в порівнянні з тим, що може «витримати» останній Nissan Leaf.

Новий акумулятор є не єдиним нововведенням в електромобілі. Найімовірніше він буде оснащений новим, більш потужним електромотором показники потужності якого рівні 217 кінських сил, а віддача 160 кВт. Також є інформація, що бортовий зарядний пристрій можна буде підключати до 100-кіловтних зарядних станцій, що підтверджується отриманою фотографією.

Якщо компанія буде далі притримуватися стриманої цінової політики, то завдяки збільшеним технічним характеристикам цей автомобіль зможе скласти конкуренцію більш потужним електромобілям від конкурентних брендів, включаючи Tesla Model 3 і Chevrolet Bolt.