fbpx Фургон? Електричний? Детальніше про нашу новинку? | Carpoint Electric

Фургон? Електричний? Детальніше про нашу новинку?

Електричний фургон Nissan E-NV200 з моменту свого виходу на ринок неодноразово відзначався різними ресурсами як один з кращих пасажирських електромобілів світу. Модель поєднує в собі чудові експлуатаційні показники і високі технічні характеристики, і з урахуванням стриманої вартості є однією з кращих пропозицій в своєму сегменті.

Основні особливості і переваги Nissan E-NV200

зарядка електричного мінівенаПередньопривідний Nissan e-NV200 незважаючи на зовнішню компактність володіє вантажопідйомністю до 750 кг і може бути використаний для перевезення 5-7 пасажирів (на практиці вантажопідйомність коливається в діапазоні від 650 до 750 кг, в залежності від ваги встановленого в модифікацію обладнання). Абсолютно безшумний і гнучкий в управлінні фургон має потужний двигун на 80 кВт і батарею ємністю 24 кВтг, завдяки чому реальний запас ходу автомобіля без вантажу складає 150 км. Виробник надає гарантію на батарею при правильній експлуатації автомобіля 7 років. Фургон можна зарядити 2 способами – від домашньої мережі (від розетки в 220 В) за допомогою стандартного зарядного пристрою на 2 кВт за 12 годин (входить у вартість автомобіля), 6,6 кВт за 4 години (докуповується окремо), і спеціальної станції на 50 кВт за 30 хвилин на 80%. Всі роз’єми для зарядки знаходяться спереду.

Висока рекуперація автомобіля дозволяє зберігати запас електроенергії при гальмуванні і уповільненні ходу. Гнучкість і легкість управління обумовлюється низьким центром ваги за рахунок розташування батареї під кузовом і 15-дюймовими колесами.

Nissan E-NV200 – ідеальне авто для комфортного перевезення великої кількості пасажирів

Nissan E-NV200 оснащений подушками безпеки водія і переднього пасажира, антиблокувальною системою ABS, звуковим сигналом для пасажирів, має зони зминання, які при пошкодженні легко відновлюються. Як вже було вказано вище, в автомобіль без проблем помістяться  5 – 7 пасажирів, так як запас вільного місця в салоні по висоті і ширині дуже великий. За спиною пасажирських місць розташований великий багажник, завдяки чому перевезення пасажирів з багажем не викличе складностей. Всі сидіння виконані дуже якісно і зручні в експлуатації – спина не буде боліти навіть під час тривалої подорожі. Оздоблення салону також порадує високою якістю у всіх свої аспектах.

Контроль стану автомобіля (рівень заряду батареї, клімат контроль, швидкість і тп.) здійснюється за допомогою навігаційного дисплея 5,8 дюймів (комфорт класу) і екрану в 7 дюймів (преміум класу). Додатково можна встановити додаток Nissan Connect на будь-якому гаджеті (смартфон, планшет, комп’ютер), що дозволяє дистанційно контролювати стан автомобіля.