fbpx 1113,4 км за добу на електромотоциклі. Новий рекорд! | Carpoint Electric

1113,4 км за добу на електромотоциклі. Новий рекорд!

Ремо Клавіттер на електромотоциклі Zero DSR

Мотоцикліст з Німеччини став новим світовим чемпіоном у категорії самої дальньої відстані, котру вдалося подолати на мотоциклі електричного типу за одну добу. Гонщик Ремо Клавіттер подолав 1113,4 кілометрів.

Для того щоб встановити рекорд, Ремо використовував електричний байк Zero DSR ZF14.4, який обладнаний потужним мотором на 70 сил і батареєю на вісімнадцять кіловат-годин. Встановлена батарея відкриває можливість проїжджати без необхідності додаткової зарядки приблизно 328 кілометрів в міському циклі і близько 156 кілометрів на трасі (якщо водій буде дотримуватися постійну швидкість не перевищуючу 113 кілометрів на годину).

Німецький райдер завчасно продумав маршрут для встановлення рекорду в самих незначних деталях, який пролягав між Нойштреліцем і Берліном, де розташована штаб-квартира відомої організації, основною сферою діяльності якої є відновлювальні джерела енергії.

Із загального часу всієї поїздки майже дев’ять з половиною годин Ремо Клавіттер витратив на підзарядку батарей Zero DSR ZF14.4. Крім цього, мотоцикліст користувався на своєму шляху станціями швидкої «заправки», за допомогою яких можна зарядити акумуляторні батареї електромотоцикла лише за одну годину. Варто відзначити те, що середня швидкість руху електричного мотоцикла по всьому маршруту становила 46,4 кілометрів в годину.